Jmenuji se Pavel Kejmar a od svých 7 let se věnuji motoristickému sportu.

Svou kariéru jsem začal motokrosem, kterému jsem se věnoval až do svých 19 let. Během těchto dvanácti let jsem se účastnil národních šampionátů - českých, italských a evropských. Na těchto šampionátech jsem se umisťoval vždy v top 5 jezdců.

Od 16 let jsem mezi tyto šampionáty zařadil Supercross, ve kterém jsem se účastnil Italského a Evropského šampionátu, kde jsem se umisťoval mezi top 10 jezdci. Vyzkoušel jsem i halové Německé supercrosové závody, které pro mě byly velmi zásadní v získání bohatých zkušeností. Supercross mě začal mnohem více bavit a zajímat. Rok 2010 byl pro mé dosavadní závodění velmi zlomový, vzhledem k tomu, že jsem měl četná vážná zranění, která mi později nedovolovala vrátit se na trať jak motokrosu, tak superkrosu.

Motoristického sportu jsem se však nechtěl vzdát, a proto jsem zkusil Supermoto, které nebylo tak nepříznivé k mému zdravotnímu stavu. Bral jsem to jako přípravu před celkovým uzdravením a opětovnému návratu k motokrosu. Nečekal jsem však, že mě tato disciplína tak osloví a začne bavit. Během zimní přípravy jsem se rozhodl, že zkusím nastoupit do evropského šampionátu a k motocrosu se již nevrátím.

Od roku 2012 jsem přesedlal na Supermoto, kterému jsem se profesionálně věnoval do roku 2018. Během těchto let jsem se stal 4x po sobě mezinárodním mistrem ČR, mezinárodním mistrem Německa, 2x vicemistrem Evropy, druhým vicemistrem světa a  3x pódiové umístění na mistroství světa národů družstev.

Jsem jediný český závodník, který má medaili z mistrovství světa v Supermoto. Mezi své velké úspěchy také řadím vítězství závodu mistrovství světa v Columbii, který byl jako první mimoevropský kontinent, za dobu disciplíny Supermoto.

Mezi další své velké zkušenosti řadím to, že jsem během své profesionální kariéry měl tu čest být členem mnoha evropských týmů. Díky tomu, že jsem spolupracoval, například s Italy, Němci, Rakušany a dalšími, jsem získal bohaté zkušenosti jak po stránce profesní, tak po stránce osobní a vztahové. Každý národ má jiné zvyky a zacházení a já si mohl vyzkoušet mnoho variant fungování a zacházení v rámci týmu.